הכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה שאלון 803 (382)

שאלון 803 או במספרו החדש 382, הוא השאלון השלישי של בחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד. בחלקה הראשון של הבחינה יופיעו שלוש שאלות בנושאים שנלמדו במסגרת השאלון הראשון, 801: 1 - בעיות קניה ומכירה עם התייקרות והוזלה באחוזים 2 - גיאומטריה אנליטית - הקו הישר 2 - גיאומטריה אנליטית - המעגל. בחלקה השני של בחינת הבגרות של שאלון 803 יופיעו תרגילים בנושא החשבון הדיפרנציאלי והאינטגרלי. תרגיל 3 - חשבון דיפרנציאלי. תרגיל 5 - חשבון אינטגרלי. תרגיל 6 - בעיות ערך קיצון.  

שאלון 803 / 382 זהה גם לתלמידים אינטרניים, כלומר אלה שלומדים בבתי הספר הרגילים וגם לאלה כשבר סיימו את לימודיהם וניגשים על מנת לשפר את ציון בחינת הבגרות במתמטיקה ולתלמידים הלומדים בבתי הספר האקסטרניים.  בחינה זו מחוברת על ידי משרד החינוך ונבדקת על ידי בוחנים של משרד החינוך. 

בשאלון 803 / 382 משרד החינוך לא פרסם תרגילים לדוגמא כמו "מאגר הבגרות" בשאלונים 801, 802. באתר "עגורים" תמצאו פתרון בווידאו לעשרות תרגילים שהם כמו מאגר הבגרות אבל כאן מוצגים תרגילים ברמת בחינת בגרות או שהופיעו בעבר בבחינה. .

בניגוד לשאלונים הראשונים של בחינת הבגרות, בשאלון זה אין צבירה  כלומר עליכם לענות רק על ארבע שאלות. בבדיקת הבחינה, יבדקו רק ארבע השאלות הראשונות גם אם אינן מושלמות. לכן, אם יש שאלה שברצונכם לא תיבדק, חובה עליכם לסמן שאלה זאת ב X על כל העמוד.

באתר "עגורים" תמצאו הסבר לכל הנושאים של שאלון 803, כולל דפי עבודה, בחינות מתכונת ופתרון בחינות בגרות במתמטיקה בשאלון 803 משנים קודמות.


הקדמה ומבוא לשאלון 803

(התחילו ללמוד בחינם)
סיימתם לעבור על כל הנושאים? מוכנים להתמודד עם שאלות בגרות?


הורידו חינם את חוברת התרגול עם שאלות מאגר הבגרות לשאלון 803.
התמודדו עם בחינות המתכונת ותגיעו מוכנים ובטוחים יותר בעצמכם לבחינת הבגרות.
שואפים לציון גבוה? חודש לפני מועד בחינת הבגרות, פתרו כל שבוע שתי בחינות בגרות משנים קודמות.